کمیته ملی المپیک کشور از بازیکنان تیم های ملی هندبال مردان و بانوان کشور پس از حضور در بازی های قهرمانی جنوب آسیا قدردانی کرد.
در مراسمی که به همین مناسبت امروز (یکشنبه) در ریاست کمیته ملی المپیک کشور برگزار شد، از تیم های ملی زیر ۲۰ سال بانوان و آقایان تقدیر به عمل آمد.
این بازیکنان در ماه میزان سال جاری در رقابت ها هندبال قهرمانی جنوب آسیا شرکت کرده و بازی های خوبی از خود به نمایش گذاشتند.
سید ذکریا، مدیر تیم های ملی هندبال در این مراسم گفت که رقابت های قهرمانی جنوب آسیا با حضور تیم های افغانستان، پاکستان، هندوستان، بنگله دیش، مالدیف و نیپال برگزار می شود.
به گفته سید ذکریا، با وجود اینکه تیم های هندبال کشور اردوی تدارکاتی برگزار نکرده بودند اما توانستند درخشش خوبی داشتند و تیم مردان کشور در بازی با پاکستان ۲۲ گول به این تیم زده بود.
هم چنان رییس فدارسیون هندبال از آقای محمود حنیف، سرپرست کمیته ملی المپیک افغانستان بخاطر خدمات شایسته و بی نظیرشان در راستای بهبود و نجات ورزش از بحران قدردانی کردند.
در این مراسم آقای حنیف گفت که تا حد توان از هیچگونه سعی و تلاش برای گسترش و بهبود ورزش به ویژه در بخش بانوان دریغ نخواهد کرد.
هندبال یکی از رشته هایی است که کمتر مورد استقبال جوانان در کابل و سایر ولایت قرار گرفته است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید: