مسئولان در اداره محلی بادغیس می‌گویند که رییس جمهور غنی در سفر ۲ روزه به این ولایت به مردم وعده داده است که کار پروژه‌های مهم و حیاتی در این ولایت تا سه ماه دیگر آغاز می‌شود.

 

«جمشید شهابی» سخنگوی والی بادغیس به تلویزیون چکاد گفت که تا ۳ ماه آینده تمام مشکلات سد راه پروژه‌های عمرانی این ولایت بخصوص پروژه آبرسانی و جاده حلقوی حل و به مرحله اجرا خواهند رفت.

شهابی خاطرنشان ساخت که رییس جمهور غنی، ۳۵ میلیون افغانی را جهت اعمار مسجد جامعه شهر قلعه نو منظور کرد که کار عملی آن نیز به زودی شروع خواهد شد.

با این حال مردم بادغیس در دیدار با رییس جمهور غنی، خواهان تبدیل شدن ولایت بادغیس از درجه سوم به درجه دوم شدند که رییس جمهور نیز وعده بررسی و عملی شدن این موضوع را داده است.

سخنگوی والی بادغیس همچنان یادآور شد که برخی از جاده‌های ولسوالی‌ها که منتهی به مرکز ولایت هستند به شمول جاده آبکمری نیز بازسازی خواهند شد.

در عین حال آقای شهابی به نقل از اشرف غنی افزود که در هفته آینده سرپرست وزارت زراعت در راس یک هیئت از بهر بررسی خشکسالی و جنگلات پسته در بادغیس به این ولایت سفر خواهد کرد.

این درحالیست که اشرف غنی رییس جمهور افغانستان روز پنجشنبه ۴ اسد، جهت افتتاح پروژه برق وارداتی ترکمنستان به بادغیس به این ولایت سفر کرده بود.

 

بیشتر بخوانید:

پروژه های عمرانی در بادغیس تا 3 ماه دیگر آغاز می‌شوند

پروژه های عمرانی در بادغیس تا ۳ ماه دیگر آغاز می‌شوند

https://telegram.me/CHEKADTV

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
کلیدواژه ها :