مقام‌های امنیتی در فرماندهی ولایت هرات می‌گویند که بخش های مختلف فرماندهی امنیه ولسوالی پشتون زرغون  توسط هیئت اعزامی این فرماندهی مورد کنترل قرار گرفته است.

 

«امین الله امین» آمر امنیت فرماندهی پولیس هرات که در رأس این هیئت قرار داشت گفت که وضعیت معیشتی، تدارکاتی، صحی، سطح آمادگی های جنگی و نحوه برخورد پلیس با مردم  را مورد بررسی قرار داده اند.

آمر امنیت فرماندهی پولیس هرات، حمایت مردم از نیروهای امنیتی را مهم دانسته و امنیت موجود در ولایت هرات را مدیون همکاری‌های مردم می‌داند.

در همین حال «فیروز شاداب» معاون ملکی فرماندهی پولیس هرات، اکمال به موقع قطعات از نگاه معیشتی و تدارکاتی را مهم و ارزنده دانسته، به مسئولان بخش های مربوطه هدایت داد تا در این زمینه توجه جدی داشته باشند.

گفته می‌شود که طی بررسی همه جانبه که از بخش های مختلف فرماندهی پولیس ولسوالی پشتون زرغون صورت گرفت کمبودها، مشکلات و شکایات نیروهای پولیس ارزیابی و جهت حل آنها  گزارشی کتباَ به مقام پولیس هرات ارائه شده است.

آمر امنیت فرماندهی پولیس هرات گفت که پلیس باید در مقابل فساد مبارزه جدی نموده، با کمال صداقت و ایمان داری وظایف محوله خویش را در چارچوب قانون انجام  دهد.

 

بیشتر بخوانید:

یک مخالف مسلح دولت در ولسوالی پشتون زرغون کشته شد

وضعیت فرماندهی امنیه ولسوالی پشتون زرغون مورد بررسی قرار گرفت

https://telegram.me/CHEKADTV

این مطلب را به اشتراک بگذارید: