توپچی‌های لندن در صورت ناکامی در تمدید قرارداد دو ستاره خود به سراغ هافبک نفوذی زردپوشان وستفالن خواهد رفت.
روزنامه «دیلی تلگراف» انگلیس مدعی شد، آرسنال بار دیگر وضعیت مارکو رویس را زیرنظر دارد و قصد دارد تا در صورت لزوم این هافبک آلمانی را از بورسیا دورتموند با پیشنهادی قابل‌ توجه به خدمت بگیرد.
هافبک تیم ملی آلمان که عملکرد سطح بالایی از خود در رقابت‌های چند فصل اخیر بوندس‌لیگا ارائه داده، مدت‌هاست مورد توجه توپچی‌های لندن است و با توجه به اینکه در مورد آینده مسعوت اوزیل و الکسیس سانچس در این تیم تردیدهایی به وجود آمده و احتمال عدم تمدید قرارداد این دو بازیکن وجود دارد، آرسنال بار دیگر نظرش به هافبک بازیساز و هجومی زردپوشان وستفالن معطوف شده است.
قرارداد اوزیل و سانچس در پایان فصل آینده با آرسنال به پایان می‌رسد و این تیم انگلیسی که سال‌ها در حسرت قهرمانی در لیگ برتر انگلیس است، همچنان امیدوار است تا با این دو بازیکن بتواند بر سر تمدید قراردادشان به توافق برسد، اما اگر به هر دلیلی این اتفاق نیفتاد، رویس را به عنوان جانشین مناسبی برای این دو بازیکن در نظر دارد که قابلیت بازی در پست هافبک نفوذی و مهاجم را دارد.
رویس تا سال ۲۰۱۹ با دورتموند قرارداد دارد و در سال‌های اخیر با رد پیشنهاد تیم‌های بزرگ به دورتموند وفادار مانده است، هرچند به ادعای «دیلی تلگراف» به نظر می‌رسد این بار پیشنهاد تیم شمال لندنی آرسنال به قدری خوب باشد که مارکو را برای جدایی از دورتموند ترغیب کند.
از آنجایی که آرسنال به از دست دادن ستاره‌هایش به خصوص در نیمه دوم دوره مربیگری آرسن ونگر در این تیم مشهور است، بعید نیست که اوزیل و سانچس در صورت عدم قهرمانی این تیم در پایان فصل جاری لیگ برتر از این تیم جدا شوند.

 

مارکو رویس آلمانی زیر ذره‌بین توپچی‌های لندنی

مارکو رویس آلمانی زیر ذره‌بین توپچی‌های لندنی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
کلیدواژه ها : ,,