کریس رونالدو به هیچ عنوان دوست ندارد که از جمع قوهای مادریدی جدا شود؛ آلوارو موراتا، مدافع پیشین رئال با بیان این مطلب گفته است که او در رئال می‌ماند.

کریس رونالدو تاکنون با پیراهن رئال مادرید موفق به کسب جام‌های متعددی شده است.

آربلوا در زمان حضورش در رئال، زبان گویای این تیم در شبکه های اجتماعی بود و همواره اولین نفری بود که پاسخ کنایه های پیکه را می داد.

او در مصاحبه با مارکا و در پاسخ به اظهارنظر اخیر پیکه در مورد غیر قابل قیاس بودن بارسای پپ با رئال مادرید فعلی گفت:« پیکه گفته است که رئال با آن بارسا قابل قیاس نیست و اینکه در دوران رئال به سر نمی بریم. نمی دانم اگر کسب سه قهرمانی اروپا در ۴ فصل اخیر به معنای حضور نداشتن در دوران رئال نیست، پس چه می تواند باشد.

در مورد جشن گرفتن کوپا دل ری هم باید بگویم که بارسا بیش از هر تیمی کوپا دل ری را برده و اینکه آنها دوست ندارند قهرمانی در این جام را جشن بگیرند، ارتباطی به ما ندارد.

رئال بهترین تیم قرن بیستم و بهترین تیم حال حاضر دنیاست. فلسفه رئال، پیروز شدن و کسب جام است و برای ما فرقی نمی کند قهرمان چه جامی شده باشیم. همه جام ها برای ما مهم هستند و قهرمانی را در آنها کنار هواداران جشن می گیریم.»

جدایی رونالدو:« من معتقدم رونالدو آنقدر باهوش است که بداند هیچ تیمی برای او رئال نمی شود.
اگر او شانس اول کسب توپ طلای ۲۰۱۷ و برابری با رکورد ۵ توپ طلای مسی است، به دلیل دو قهرمانی رئال در لالیگا و لیگ قهرمانان است. رونالدو در کدام تیم دنیا می تواند به این خوبی به رقابت با مسی بپردازد؟ به همین دلیل بعید می دانم او از رئال جدا شود.»

فلورنتینو پرز:« او اگر هنوز در حد سانتیاگو برنابئو نباشد؛ ولی در حال نزدیک تر شدن به اوست. پرز با ورودش در سال ۲۰۰۰، توانست رئال را متحول کرده و به جایگاه قبلی اش برساند. او فلسفه و نگرش باشگاه را به دوران باشکوه برنابئو بازگردانده است.»

 

کریس رونالدو تاکنون با پیراهن رئال مادرید موفق به کسب جام‌های متعددی شده است.

کریس رونالدو تاکنون با پیراهن رئال مادرید موفق به کسب جام‌های متعددی شده است.

 

 

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید: