عبدالله عبدالله، رئیس اجراییه حکومت وحدت ملی، امروز یک‌شنبه ۴ سنبله، در قصر سپیدار با خانم «کولیندا گرابار کیتاروویچ» رئیس‌جمهور کرواسی دیدار کرد.

 

در این دیدار، رئیس اجراییه کشور از همکاری‌ و کمک‌ سربازان کرواسی با نیروهای امنیتی افغانستان در چوکات نیروهای حمایت قاطع در مزارشریف قدردانی کرد.

وی گفت که در شرایط فعلی حمایت و پشتیبانی از نیروهای امنیتی افغانستان در مبارزه با تروریزیم، تأمین صلح و برگزاری انتخابات‌های پیش روی مهم است.

عبدالله عبدالله، با اشاره به اوضاع سیاسی و امنیتی در کشور بیان داشت که ثبات سیاسی و حکومت‌داری خوب در مبارزه با تروریزیم و بهبود اوضاع موثر است.

با این حال رئیس‌جمهور کرواسی گفت که کشورش همانند گذشته آمادۀ کمک و همکاری با نیروهای امنیتی افغانستان در نبرد با هراس‌افگنی می‌باشد.

خانم کولیندا گرابار کیتاروویچ از دیدار با سربازان کشورش در شهر مزارشریف یاد کرد و گفت که تأمین صلح و ثبات در افغانستان برای همۀ کشورهای جهان مهم است.

رئیس‌جمهور کرواسی بر گسترش روابط و مناسبات دیپلوماتیک و اقتصادی کرواسی با افغانستان تأکید کرد و گفت که دو کشور دارای روابط طولانی هستند و اکنون زمان آن است که همکاری‌ها  دو کشوردرسایر زمینه ها نیز افزایش یابد.

 

بیشتر بخوانید:

رییس اجراییه افغانستان با رییس‌جمهور کرواسی ملاقات کرد

رییس اجراییه افغانستان با رییس‌جمهور کرواسی ملاقات کرد

https://telegram.me/CHEKADTV

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید: