شماری از ساکنان ولایت فراه از بهبود وضعیت امنیتی در این ولایت ابراز خرسندی کرده و از مقام‌های امنیتی می‌خواهند تا کمربندهای امنیتی را برای مقابله با حمله احتمالی پیکار جویان طالب محفوظ دارند.

 

پس از گذشت ۵ روز از حملات سنگین مخالفان مسلح بر شهر فراه، ساکنان این ولایت از بهبود وضعیت امنیتی این ولایت ابراز خورسندی می‌کنند.

«آقای دوران» ساکنان فراه از مقام‌های محلی در این ولایت می‌خواهند تا کمربندهای محافظتی در دروازه‎ها وورودی شهر فراه ایجاد کنند.

در عین حال «حبیب الله» یکی از بزرگان قومی در فراه می‌گوید که پیکار جویان طالب کاشانه اش را که ۳۰ سال پیش با دستان خودش ساخته بود به آتش کشیده اند.

با این حال در نشست روز گذشته وزیران دفاع، داخله و رئیس امنیت ملی با مقام‌های محلی و ساکنان این ولایت نگرانی‌های از بابت مداخله کشورهای همسایه در فراه ابراز گردید.

از سویی هم «گدا محمد» فرمانده لوای دوم پایگاه ۲۰۷ ارتش در ولایت فراه از آمادگی‌های لازم برای دفع حملات مخالفان مسلح در این ولایت خبر می‌دهد.

وی افزود که حمله اخیر پیکار جویان طالب در این ولایت بصورت ناگهانی بوده ولی با آنهم نیروهای امنیتی توانسته اند این حملات را دفع کنند.

فراه در غرب کشور از جمله ولایاتی است که در یک سال گذشته شدید ترین نبردها را پشت سر گذاشته و شدت حملات پیکار جویان طالب در این ولایت تا اندازه‌ای بوده است که خبرهای از سقوط احتمالی آن به دست مخالفان مسلح به گوش می رسید.

 

بیشتر بخوانید:

خوش حالی ساکنان فراه از آرامش نسبی در این ولایت

خوش حالی ساکنان فراه از آرامش نسبی در این ولایت

 

https://telegram.me/CHEKADTV

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
کلیدواژه ها :