گزارش‌ها حاکی از آنست که برگزیدگان دوازدهمین جشنواره آثار برتر مکتوب در راستای مبارزه با مواد مخدر و روان‌گردان و پیش سازها با حضور مقامات ایرانی و جمعی از پژوهشگران برتر معرفی شدند.

 

این مراسم در انجمن فرهنگی شقایق با حضور برخی از افراد بلند پایه ایران برگزار شده بود و آثار برتر برگزیده در پژوهش، پایان‌نامه، کتاب و مقاله برتر در حوزه مبارزه با مواد مخدر تقدیر شد.

مجتبی نیک‌زاد، دانشجوی مقطع دکترای دانشگاه تهران که پیش از این با کسب رتبه یک کشوری در کانکورهای کارشناسی ارشد و دوره دکترا افتخارآفرینی نموده بود.

اما این‌بار در مراسم دوازدهمین جشنواره آثار مکتوب و پژوهشی برتر در زمینه مبارزه با مواد مخدر، روان گردان‌ها و پیش سازها که از سوی ستاد کل مبارزه با مواد مخدر وزارت داخله ایران، برگزار شده بود به‌عنوان یکی از پژوهشگران برتر این جشنواره معرفی شد.

اثر پژوهشی نیک‌زاد با هدف مبارزه با عرضه مواد مخدر در افغانستان از میان بیش از ۹۰۰ اثر پژوهشی، پایان‌نامه و رساله دکترا در این جشنواره، انتخاب شده است و لوح تقدیر و تندیس خود را از طرف عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر داخله ایران دریافت کرد.

قابل یادآوری است که در این جشنواره ۹۲۱ اثر ارسال شده بود که ۱۶۶ اثر در عرصه پژوهش، ۲۷۰ اثر در عرصه پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترا ، ۱۱۰ اثر در بخش کتاب و ۳۷۵ اثر نیز در قسمت مقالات است.

 

بیشتر بخوانید:

جوان مهاجر افغانستانی مقام بهترین پژوهشگر را در ایران گرفت

جوان مهاجر افغانستانی مقام بهترین پژوهشگر را در ایران گرفت

 

https://telegram.me/CHEKADTV

این مطلب را به اشتراک بگذارید: