مسوولان کمیسیون مستقل انتخابات در ولایت بادغیس می‌گویند که به دلیل وجود مشکلات امنیتی در دو ولسوالی این ولایت، نتوانسته اند مواد انتخابات را به این ولسوالی ها انتقال دهند.

 

محمد امان “امان”، سرپرست کمیسیون مستقل انتخابات در بادغیس گفته که ولسوالی‌های  جوند و بالامرغاب زیر تهدیدات شدید امنیتی قرار دارند و آنان در انتقال مواد انتخاباتی به این ولسوالی‌ها با مشکل مواجه اند.

وی افزوده که به دلیل مشکلات امنیتی، مواد انتخاباتی در مرکز این ولایت نیز از راه های هوایی و زمینی به سختی انتقال داده شده است.

آقای امان همچنان گفته که  هم اکنون آنان تلاش دارند که به همکاری نیروهای امنیتی مواد انتخاباتی را به ولسوالی‌های جوند و بالامرغاب این ولایت انتقال و زمینه برگزاری انتخابات در این ولسوالی‌ها نیز فراهم شود.

بر بنیاد گفته‌های وی بخش‌های آگاهی‌دهی و آموزش کارمندان این کمیسیون در حال تکمیل شدن است و هم اکنون کارمندان این کمیسیون برای رفتن به ولسوالی‌های امن این ولایت آماده هستند.

آقای امان تاکید می کند که اگر وضعیت امنیتی ولسوالی‌های جوند و بالامرغاب به همین صورت باشد، آنان نمی‌توانند مواد انتخاباتی و کارمندان  این کمیسیون را به این ولسوالی‌ها بفرستند.

 

بیشتر بخوانید:

تهدیدات امنیتی، مانع انتقال مواد انتخاباتی به 2 ولسوالی‌ بادغیس شد

تهدیدات امنیتی، مانع انتقال مواد انتخاباتی به ۲ ولسوالی‌ بادغیس شد

 

https://telegram.me/CHEKADTV

این مطلب را به اشتراک بگذارید: