روزنامه‌های اسپانیایی از تمایل کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید برای ترک این باشگاه و پیوستن به منچستر یونایتد خبر داده اند.

 

این روزنامه‌های متمایل به باشگاه رئال مادرید گفته اند که رونالدو در تصمیم خود جدی است و حتی این خواسته را با هم تیمی‌هایش نیز در میان گذاشته است.

دلیل تمایل به جدایی رونالدو از باشگاه رئال مادرید، عدم توجه سران این باشگاه به تمدید و ارتقای قرارداد و دیگر وعده‌های گفته شده که پس از فتح لیگ قهرمانان به رونالدو داده شده بود.

روزنامه آ. اس اسپانیا گفته که در مصاحبه با برخی از نزدیکان رونالدو دریافته است که این ستاره پرتغالی از محقق نشدن این وعده‌ها، احساس می‌‎کند که فریب خورده است.

گفتنیست که این ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید طی سالهای ۲۰۰۳ الی ۲۰۰۹ پیراهن شیاطین سرخ را به تن داشت و با این تیم نخستین توپ طلای خود را دریافت کرد.

رونالدو در ۱۴ مسابقه‌ای که تا این قسمت از فصل با پیراهن رئال مادرید در لالیگا به میدان رفته، توانسته تنها ۴ گل به ثمر برساند.

شکست خانگی این هفته رئال مادرید مقابل ویارئال که در ادامه نتایج دور از انتظار این فصل کهکشانی‌ها اتفاق افتاد، نشان دهنده وجود بحران در این تیم است.

 

بیشتر بخوانید:

تمایل رونالدو برای جدایی از باشگاه رئال مادرید

تمایل رونالدو برای جدایی از باشگاه رئال مادرید

 

https://telegram.me/CHEKADTV

این مطلب را به اشتراک بگذارید: