تصویر فاش‌شده از گوشی گلکسی اس ۹ سامسونگ، این مدل را با حاشیه‌‌های باریک‌، نمایشگر کشیده و رابط‌ کاربری اختصاصی فاش می‌کند.

 

سامسونگ روی گوشی‌های پرچم ‌دار جدیدش مشغول به کار است و گفته می‏‌شود که جانشین گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۸ پلاس در ماه حوت به بازار عرضه خواهد شد.

به‏‌ تازگی یک تصویر از پرچم ‌دار گلکسی اس ۹ یا گلکسی اس ۹ پلاس سامسونگ به‌ دست آمده است که طراحی احتمالی آن‌ را با نمایشگر کشیده و حاشیه‌‏های باریک فاش می‌کند؛ در حال حاضر مشخص نیست تصویر فاش‌ شده، مدل ۵٫۸ اینچی را نشان می‏‌دهد یا به نسخه ۶٫۲ اینچی کهکشانی بعدی سامسونگ اشاره دارد. ضمن اینکه نمی‌دانیم تصویر به‏‌ دست‌آمده، تا چه اندازه صحت دارد.

پرچم‌ دار ۲۰۱۸ شرکت کُره‌ای، از نظر طراحی و حاشیه‌های نمایشگر با مدل قبلی تفاوت چشمگیری نخواهد داشت؛ با این وجود، به‌ ‏نظر می‌‏رسد که سامسونگ حاشیه‌ی پایین صفحه ‌نمایش را باریک ‏‌تر کرده است. تصویر به‌دست‌آمده، همچنین تأیید می‌کند که دکمه‌ی فیزیکی بیکسبی از لبه‌ی سمت چپ گوشی حذف نشده است؛ این کلید برای فراخوانی دستیار صوتی بیکسبی کاربرد دارد. البته سامسونگ امکان استفاده از فرامین صوتی را نیز برای فعال ‌سازی بیکسبی فراهم کرده است. روی پرچم ‌دار گلکسی اس ۹ یا نسخه “پلاس” آن، رام اختصاصی Samsung Exprience اجرا می‌شود که مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید است.

 

تصویر جدید سامسونگ گلکسی اس 9 فاش شد

تصویر جدید سامسونگ گلکسی اس ۹ فاش شد

 

https://telegram.me/CHEKADTV

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
کلیدواژه ها :