مقام‌های محلی غور می‌گویند که یک خانم که از ازدواج‌اش چند روزی می‌گذرد، با خوردن مرگ موش به زندگی خود خاتمه بخشیده است.

 

محمد اقبال نظامی سخنگوی فرماندهی پولیس غور با تایید این رویداد گفت که شب گذشته پدر یک زن جوان، دختر خود را به بیمارستان مرکزی این ولایت انتقال دادند که بعد از گذشت چند ساعت جان باخته است.

وی افزود که این زن در روستای آهنگران شهر فیروزکوه ولایت غور زندگی می‌کرد که در شب گذشته با خوردن مرگ موش به زندگی خود پایان بخشید.

او خاطرنشان ساخت که هنوز انگیزه خودکشی این زن روشن نیست اما پولیس تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کرده و به دنبال بازداشت شوهر متوفا می‌باشد.

سخنگوی پلیس غور گفت که احتمال دارد، این رویداد به دلیل خشونت‌های خانوادگی رخ داده باشد و تا زمانیکه قضیه روشن نشود با اطمینان چیزی گفته نخواهد شد.

این رویداد در حالی رخ می‌دهد که چند روز قبل از این رویداد یک زن که از منسوبان پولیس نیز می‌باشد در ولسوالی دولینه این ولایت توسط طالبان، به همکاری بردارش ربوده شده و به قتل می‌رسد.

نظامی یادآور شد، با آنکه فیروزکوه مرکز ولایت غور است اما روستای آهنگران این شهر خارج از کنترول دولت بوده و در دست طالبان قرار دارد، از این رو یک ساحه ناامن محسوب می‎‌شود.

موصوف تصریح کرد که نفوذ طالبان بر ساحه‌ای که در آن خودکشی صورت گرفته، دستگیری شوهر این زن جوان را با مشکل مواجه کرده است اما پولیس در هرشرایطی عاملان این قضیه خشونت بار را بازداشت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

تازه عروسی در غور دست به خودکشی زد

تازه عروسی در غور دست به خودکشی زد

 

https://telegram.me/CHEKADTV

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
کلیدواژه ها :