ایجنت نیمار: دوست داشتم نیمار به رئال مادرید برود نه بارسلونا

 

واگنر ریبیرو، ایجنت مشهور برزیلی که مدیر برنامه‌های نیمار بود گفته‌است که دوست داشت که نیمار به جمع قوهای مادریدی ملحق شود نه بارسلونا.

نیمار سال ۲۰۱۳ در انتقالی جنجالی از سانتوس به بارسلونا پیوست؛ در حالی که از رئال هم پیشنهادی جدی داشت.

نیمار حتی سال ۲۰۰۶ در آکادمی رئال نیز حاضر شد ولی رئالی ها حاضر نشدند مبلغ درخواستی ایجنت او را بپذیرند.

ریبیرو، در مورد این انتقال به UOL گفت:« نیمار را مثل پسرم دوست دارم. وقتی ۱۲ ساله بود مدیر برنامه هایش شدم و در دو نوبت تمدید قرارداد او با سانتوس نقش داشتم.

سپس پیشنهادی از رئال و بارسا رسید. به شخصه بسیار دوست داشتم او به رئال برود؛ چون از لحاظ اقتصادی هم به نفع من بود، اما در نهایت او بارسا را ترجیح داد چون از کودکی هوادار این تیم بود. در واقع نیمار بارسا را با قلبش انتخاب کرد. حالا دیگر مدیر برنامه های او نیستم و تمام کارهای نیمار بر عهده پدرش است و من هم گلایه ای از این بابت ندارم.»

جدایی پرحاشیه روبینیو از رئال:« او فکر می کرد رئال باید حقوقی مشابه زیدان یا رونالدو را به وی بپردازد. پیشنهادی از چلسی برای روبینیو رسید که سه برابر حقوق رئال بود. در نهایت رئال حاضر شد همان حقوق را به او بدهد ولی در نهایت روبینیو ترجیح داد به سیتی برود!»

 

بیشتر بخوانید :

 

 

ایجنت نیمار: دوست داشتم نیمار به رئال مادرید برود نه بارسلونا

ایجنت نیمار: دوست داشتم نیمار به رئال مادرید برود نه بارسلوناایجنت نیمار: دوست داشتم نیمار به رئال مادرید برود نه بارسلونا

این مطلب را به اشتراک بگذارید: