داکتر عبدالله رئیس اجراییه افغانستان، ‌بعد از اشتراک در نشست سالانه‌ی هیئت اجرایی برنامه جهانی غذا با نمایندگان کشورهای کمک کننده برای افغانستان دیدار کرد.

 

او در این نشست ظمن تشکر از کمک‌ های این کشورها و همچنان حمایت آنان از طرح استراتیژیک برنامه‌ی جهانی غذا برای افغانستان٬‌ تصویر روشنی از وضعیت خشکسالی و پیامدهای آن برای افغانستان ارائه کرد.

رئیس اجراییه افزود که خشکسالی بر زراعت و مال‌داری در افغانستان تأثیرات منفی گذاشته و باعث دشواری‌های فراوان برای مردم گردیده است.

در عین حال «نصیر درانی» وزیر زراعت٬ آبیاری و مالداری افغانستان که در این نشست حضور داشت، ارقام و آمار مشخص پیامدهای خشکسالی و نیازهای مردم را ارائه کرد.

وی، خواهان کمک‌های به موقع جامعه‌ی جهانی و کشورهای کمک کننده برای مقابله با پیامدهای خشکسالی در افغانستان شد.

قابل ذکر است که در این نشست نمایندگان اتحادیه اروپا٬ نماینده برنامه جهانی غذاو کشورهای ناروی٬‌ آلمان٬ هالند٬‌ اتریش٬ کانادا٬‌ ایالات متحده آمریکا و بریتانیا اشتراک کرده بودند.

 

بیشتر بخوانید:

 

داکتر عبدالله رئیس اجراییه افغانستان، ‌بعد از اشتراک در نشست سالانه‌ی هیئت اجرایی برنامه جهانی غذا با نمایندگان کشورهای کمک کننده برای افغانستان دیدار کرد.   او در این نشست ظمن تشکر از کمک‌ های این کشورها

افغانستان خواهان کمک جامعه جهانی برای مبارزه با خشکسالی شد

https://telegram.me/CHEKADTV

این مطلب را به اشتراک بگذارید: