مقام‌های امنیتی در ولایت فراه از تدابیر شدید امنیتی برای تامین امنیت سایت‌ها و کارزارهای انتخاباتی در این ولایت خبر می‌دهند.

 

محب الله محب، سخنگوی پولیس فراه گفته است که هم اکنون  ارگان‌های امنیتی برای تامین امنیت بهتر در نقاط مختلف این ولایت حضور دارند.

بر بنیاد اظهارات وی در فراه ایست‌های بازرسی برای تامین امنیت هر چه بهتر روزهای آینده از سوی ارگان‌های امنیتی این ولایت به گونه مشترک ایجاد شده است.

سخن‌گوی فرماندهی پولیس ولایت فراه همچنان گفته است که پس از راه اندازی عملیات از سوی نیروهای امنیتی و دفاعی، نیروهای کماندو و نیروهای حمایت قاطع به گونه مشترک، امنیت نسبی در ولایت فراه تامین شده است.

به اساس گفته‌های وی طی چند روز اخیر به هدف سرکوبی پیکارجویان طالب در فراه عملیات گستره‌ای از سوی نیروهای امنیتی و دفاعی به حمایت نیروهای حمایت قاطع راه اندازی شده است.

به گفته وی تامین امنیت  کارزارهای انتخاباتی نامزدان مجلس نمایندگان از سوی نیروهای پولیس ملی، ارتش ملی و امنیت ملی به گونه مشترک تامین می شود.

مسئولان امنیتی ولایت فراه می‌گویند که هم اکنون از تهدید امنیتی که در این ولایت نگران کننده باشد، گزارشی در دست نیست.

این در حالیست که دو روز پیش برخی از اعضای شورای ولایتی فراه، نسبت به امنیت نا مناسب این ولایت به ویژه امنیت ولسوالی های ولایت فراه، هشدار داده بود و گفته بود که اگر وضعیت بهتر نشود، وجود چالش های امنیتی در این ولایت روند برگزاری انتخابات را مختل خواهند کرد.

 

بیشتر بخوانید:

آمادگی‌ها به منظور تامین امنیت کارزارهای انتخاباتی در فراه

آمادگی‌ها به منظور تامین امنیت کارزارهای انتخاباتی در فراه

 

https://telegram.me/CHEKADTV

این مطلب را به اشتراک بگذارید: