نویسنده گزارش: احمد نصیری

مقام‌های محلی بادغیس از آغاز کار آسفالت یکی از جاده‌های مهم قلعه نو، مرکز این ولایت خبر دادند.

 

عبدالقدیر کامران، شهردار ولایت بادغیس به تلویزیون چکاد می‌گوید که این جاده، مرکز بادغیس را به چند ولسوالی دور دست این ولایت وصل می‌کند.

وی گفته است که این جاده یکی از شاهراه‌های بزرگ قلعه نو محسوب می‌شود که برخی از ولسوالی‌های دور دست بادغیس از جمله بالامرغاب، مقر و مناطق سنگ آتش و پسته‌لیق را به مرکز این ولایت وصل می‌سازد.

کامران اذعان داشت که این جاده به طول دو کیلومتر و عرض ۲۷٫۵ متر و با هزینه ۲۰ میلیون افغانی از بودجه شهرداری ولایت بادغیس آسفالت می‌شود.

در همین حال ساکنان ولایت بادغیس نیز از آغاز کار آسفالت جاده قلعه نو ابراز خرسندی کرده و می‌گویند که آسفالت این جاده قسمتی از مشکلات آنان را حل خواهد کرد.

در عین حال اداره محلی این ولایت از بررسی و پیگیری دقیق پروژه‌ها به مردم بادغیس اطمینان می‌دهد.

«عبدالغفور ملکزی» والی بادغیس می‌گوید که وی تلاش خواهد کرد تا پروژه‌ها در زودترین فرصت ممکن در این ولایت عملی شده و به مشکلات مردم رسیدگی‌ شود.

از سویی هم رییس شورای ولایتی بادغیس از همکاری مردم با شهرداری این ولایت ابراز خشنودی کرده است.

«عبدالعزیز بیگ» رییس شورای ولایتی بادغیس می‌گوید که کار این جاده دو سال قبل با عقب‌نشینی منازل آغاز شده و مردم در این قسمت با شهرداری این ولایت همکاری شایانی داشته اند.

وی همچنین به مردم اطمینان می‌دهد که شورای ولایتی بادغیس تا پایان کار آسفالت این جاده ناظر خواهند بود.

گفته می‌شود که از دو سال به این سو بارها ساکنان قلعه نو از مقام‌های محلی این ولایت خواستار آسفالت این جاده شده بودند که اکنون این خواست آنان در حال برآورده شدن است.

بر بنیاد گفته‌های شهردار ولایت بادغیس، قرار است که این جاده بعد از ده روز تکمیل و به بهره برداری سپرده شود.

 

 

https://telegram.me/CHEKADTVsv

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
کلیدواژه ها :